Перелік об"єктів

Мінрегіоном затверджено перелік обєктів, які планується фінансувати у 2017 році за рахунок субвенції зони спостереження

22:06 06.07.2017

Засідання  робочої групи щодо розгляду звернень по наданню грошової допомоги

Засідання робочої групи щодо розгляду звернень по наданню грошової допомоги

29 червня 2017 року відбулося засідання робочої групи з розгляду звернень по наданню грошової допомоги у Великобілозерській сільській раді. Звернулося  11 осіб. Надана 10 особам матеріальна допомога на суму 12 тисяч гривень,1 особі відмовлено в наданні допомоги.

20:49 29.06.2017

Участь Великобілозерського сільського голови у заходах до Дня Конституції

Великобілозерський сільський голова Ігор Батрак ,працівники апарату сільської ради прийняли участь 27 червня 2017 року в урочистих заходах, присвячених відзначенню 21-ї річниці Конституції України.

20:42 29.06.2017

День молоді у Великобілозерській громаді

Ввечері 24 червня 2017 року мешканців громади чекала приємний сюрприз ,дискотека під живий музичний супровід вокального гурту з міста Василівка. Спонсорами свята традиційно стали керівники сільгосппідприємств ТОВ «Преображенське» Бородай Тетяна Жоржівна, АФ імені Ватутіна Шкрум Василь Павлович,ТОВ імені Гагаріна Бакута Андрій Андрійович. Зі слова вітання до присутніх звернувся Великобілозерський сільський голова Батрак Ігор Іванович.

22:13 25.06.2017

Знову шахраї

До Запорізької обласної державної адміністрації надійшла інформація про те, що протягом декількох останніх днів невідома особа телефонує керівникам комунальних підприємств, на підприємства міста та області і від імені першого заступника голови ОДА Дмитра Давтяна начебто збирає гроші на оздоровлення дітей бійців АТО.

10:15 25.06.2017