Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади”

Відповідно до ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення Великобілозерської сільської ради “Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на території     Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади”.

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту: http://vbilozerska.gromada.org.ua Великобілозерської ОТГ з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресою розробника:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Великобілозерської сільської ради, електронна адреса: belsrada.zag.viddil@gmail.com.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Відповідно до ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення Великобілозерської сільської ради “ Про встановлення ставок транспортного  податку на території    Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади ”.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій до проекту рішення   Великобілозерстка  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Великобілозрської  сільської ради» та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення   за адресою: Запорізька область  область, Великобілозерський район , с. Велика Білозерка, вул. Центральна 125, тел.    , Великобілозерська  сільська рада.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ:

Про  встановлення ставок єдиного податку на території Великобілозерської об’єднаної територіальної громади ”

Відповідно до ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення Великобілозерської сільської ради “ Про встановлення ставок єдиного податку на території     Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади».

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу,  у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту: http://vbilozerska.gromada.org.ua Великобілозерської ОТГ з метою обговорення.

Проект рішення  Великобілозерської сільської ради

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій до проекту рішення   Великобілозерстка  сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Великобілозрської  сільської ради » та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту.