Оголошення

Оголошення про ліквідацію Великобілозерської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 4.

Відповідно до рішення сесії Великобілозерської сільської ради від 06.06.2018р. № 17 «Про  припинення  шляхом ліквідації Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4

Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області» (зі змінами) розпочато процедуру ліквідації юридичної особи  Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області  (юридична адреса: 71402, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка ( частина 2 села), вул.Центральна, буд.290, код ЄДРПОУ 26291101).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: 71402, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка ( частина 2 села), вул.Центральна, буд.290.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 2-01-51).

Оголошення про ліквідацію Великобілозерської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 6.

Відповідно до рішення сесії Великобілозерської сільської ради від 06.06.2018р. № 18 «Про припинення  шляхом ліквідації Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області» (зі змінами) розпочато процедуру ліквідації юридичної особи  Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області  (юридична адреса: 71400, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка ( частина 1 села) , вул. Травнева, буд.53, код ЄДРПОУ 26291124).

Кредитори можуть заявити свої письмові вимоги протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про прийняття рішення про припинення діяльності юридичної особи в результаті ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: 71400, Запорізька  область, Великобілозерський район, село Велика Білозерка (частина 1 села),  вул. Травнева, буд.53.

Голова ліквідаційної комісії (тел. 2-01-51).

УВАГА!!!

Шановні білозерці!
З 18 серпня оголошується конкурс на найкращий логотип, який відображатиме природній, рекреаційний та історико-культурний потенціали Великобілозерської об’єднаної територіальної ромади .
 Всі, хто бажає взяти участь у конкурсі, можуть надавати свої проекти до Великобілозерської сільської ради до 30 вересня 2017 року.  Переможці будуть нагороджені грамотами та подарунками.
Телефон для довідок: 2-03-45.

УВАГА . КОНКУРС.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

До участі у конкурсі до 15 жовтня 2017 року приймаються матеріали в чотирьох номінаціях:

• онлайн-публікація,
  • стаття (в друкованому ЗМІ),
  • радіо матеріал,
  • відеоматеріал.

Призовий фонд від Програми Ради Європи. В кожній  з чотирьох номінацій передбачені три премії:

• І премія – 15000 грн.
  • ІІ премія – 10000 грн.
  • ІІІ премія – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі  у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві наприкінці 2017 року. До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січні 2017 року.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт

• Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
  • Добровільне об’єднання територіальних громад
  • Співробітництво територіальних громад.
  • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад, досягнуті завдяки змінам, що внесені до Бюджетного та Податкового кодексів).
  • Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/contest2017media

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70 або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua