День Гідності і Свободи

Дата: 20.11.2018 13:50

«ТОЙ, ХТО ЗАБУВ КОЛИСКУ, З ЯКОЇ ПІДНЯВСЯ, ЩОБ ПІТИ ПО ЗЕМЛІ, ХТО БАЙДУЖИЙ ДО МАТЕРІ, ЩО ВИГОДУВАЛА ТА ВИХОВАЛА ЙОГО, НЕ ЗДАТЕН ПЕРЕЖИВАТИ ВИСОКІ ПАТРІОТИЧНІ ПОЧУТТЯ»

В.О. СУХОМЛИНСЬКИЙ

В дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) «Віночок» 20.11.2018 до Дня Гідності і Свободи та відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з метою продовження формування знання дітей про Україну як велику суверенну державу, розширення та уточнення знань про державні символи, їх значення, виховання почуття приналежності до свого народу, його цінностей було проведено тематичні бесіди патріотичного спрямування з дітьми старшого та середнього віку «Ми патріоти» ,«Мій край чудовий - Україна», «Козацькому роду – нема переводу» , проведено виховний захід «Україна – моя батьківщина».

Протягом дня діти познайомилися з віршованими творами Юрія Шкрумеляка «Де Україна?»,«Я дитина українська», «Слово Української дитини».

У закладі оформлено тематичний стенд «Слава небесній сотні».

Підготовлено випуск інформаційного вісника «21 листопада – День Гідності і Свободи».