16 липня 2018 р. свій день народження відсвяткувала інспектор (ВОБ) відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами КАЛАШНИК ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА!

Дата: 19.07.2018 10:53

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????° ?· ?????µ?? ???°???????¶?µ??????

Приємну, чуйну, надзвичайно відповідальну людину Калашник Валентину Миколаївну щиро сердечно вітаємо з Днем народження. Бажаємо й надалі залишатися такою  енергійною  і невтомною, завзятою і неспокійною душею, щирою і турботливою, щедрою на добро. Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

Також прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 20-ї річниці плідної та успішної трудової діяльності в сільській раді.
Двадцятирічний ювілей дозволяє сміливо стверджувати, що Вам вдалося здобути  повагу і добре ставлення з боку колег по роботі.

Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху, а наші дружні відносини й надалі будуть такими ж міцними та плідними!

З повагою – сільський голова та колектив Великобілозерської сільської ради