Привітання з днем народження

Дата: 19.07.2018 08:56

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????° ?· ?????µ?? ???°???????¶?µ??????

19 липня 2018 р. свій день народження святкує заступник сільського голови із питань житлово-комунального господарства та земельних відносин Великобілозерської сільської ради

БОВТУТА СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ.

Шановний ювіляре!

Прийміть щиросердечні привітання  з Днем народження!

Бажаємо  Вам здійснення всіх планів та задумів! Щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами, а  людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою сільський голова І. Батрак та колектив сільської ради