мітинг

Дата: 11.05.2018 13:03

Фото без описуВсе далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

9траваня 2018 року  учнівський та педагогічний колектив Великобілозерської  ЗОШ І-ІІ ступенів № 5 взяв участь в урочистому  мітингу, присвяченому 73-й річниці з Дня Перемоги у Другій Світовій війні, що відбувся  біля Братського кладовища. Також відбулася зустріч колективу із сімєю полеглого за визволення с. Велика Білозерка і похованого на Братському кладовищі території агрофірми ім. А.Суворова воїна Іванченка Олександра Трохимовича.

Вклонитися могилі свого батька приїхав із. М. Донецька його син – Іванченко Віктор Олександрович з донькою та онуками.

Почесним гостем цієї зустрічі також став і депутат Запорізької обласної ради Голота Юрій Васильович, дід якого Касярум Н.Р., загинув в боях за звільнення нашого села і похований біля школи. Багато щирих та чуттєвих слів було сказано під час мітингу та зустрічі, але знову і знову хочеться сказати:

Це свято не затьмариться в віках,

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…