Вітання сільського голови

Дата: 27.06.2017 14:53

Шановні мешканці Великобілозерської об’єднаної територіальної громади

Вітаю Вас із державним святом — Днем

Конституції України!

Цього року Україна святкує двадцять першу річницю від дня ухвалення Конституції, початку історії сучасної незалежної України.

Нелегкі, надзвичайно відповідальні для українського народу роки відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави.

Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу. Це воістину логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави Україна.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та правовий розвиток нашої держави.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Великобілозерський

сільський  голова                                                І.І. Батрак