Виставка Марії Ніколаєнко

Дата: 10.08.2017 12:17
Кількість переглядів: 53

В приміщенні центральної районної бібліотеки проходить виставка творчих робіт талановитої художниці , нашої землячки, Марії Ніколаєнко . У перший день виставку відвідали голова Великобілозерської сільської ради Батрак І.І. , секретар ради Ходус Т.В. , перший заступник голови сільської ради Дуденко В.А. та працівники апарату Великобілозерської сільської  ради .
Сільський голова Ігор Батрак висловив сподівання, що в майбутньому Марія Ніколаєнко  ще неодноразово порадує своїми новими творами не тільки білозерчан, а й жителів інших міст України, і залишив запис у книзі відгуків  про свої найкращі враження від перегляду виставки .
 Нагадаємо , що виставка проходитиме протягом серпня, а 24 серпня на  День Незалежності України  Білозерку відвідає автор робіт Марія Ніколаєнко.