Великобілозерський район, Запорізька область

Участь в "InCoForum -2017"

Керівництво Великобілозерської ОТГ взяло участь в міжнародному форумі «InCoForum -2017»  , який відбувся у виставковому центрі «Козак-Палац» м. Запоріжжя .
Цьогорічний форум , присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу, відвідали представники близько 50 країн світу.Серед учасників форуму більше 40 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності та бізнес-стратегій , потенційні інвестори ,  представники міжнародних донорських організацій (ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження») , 27 Надзвичайних та Повноважних послів в Україні: Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЕ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представники ЄС в Україні.