Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ

Дата: 25.06.2017 10:12
Кількість переглядів: 21

Багато гостей завітало в суботу 24 червня 2017 року до районного будинку культури щоб помилуватися красою юних білозерчаночок – учасниць конкурсу краси «Міні – міс «Білозерчаночка – 2017»,в якому взяли участь семеро конкурсанток віком 7-9 років. Не просте завдання стояло перед журі конкурсу,адже кожна з учасниць по своєму була неповторна і незрівнянна. Присутні побачили дівчаток у всій красі, мали змогу помилуватись ними в українському вбранні,посмакували смачними стравами ,які юні господарочки приготували разом зі своїми мамами та бабусями,були приємно враженні талантами учасниць. В нелегкій боротьбі титул «Міні - міс «Білозерчаночка 2017» та корону краси отримала Гулько Ангеліна, титул «Посмішка» Малімон Марія, Олександра Кравченко – титул «Чарівність»,Олександра Шевченко – титул «Оригінальність»,Панкратова Ангеліна – титул «Грація», Ксенія Гвоздик – титул «Елегантність»,Крамарець Анастасія –«Загадковість». Всі учасники конкурси отримали подарунки,грамоти,солодощі, а глядачі отримали гарний настрій.https://www.youtube.com/watch?v=r9o-BfDeYpE&feature=youtu.be Світлина від Olexandr Hodus.