01 жовтня 2017 року

Дата: 04.10.2017 09:33
Кількість переглядів: 100

29,30 вересня та 01 жовтня 2017 року Великобілозерський сільський голова Ігор Батрак разом з працівниками Великобілозерського районного будинку культури вітали  людей похилого віку та ветеранів, засвідчуючи глибоку повагу до найстарших представників громади.

Святкові концерти відбулися в сільському будинку культури Червної сільської ради, Великобілозерській загальноосвітній школіі І-ІІ ступенів №2, сільському клубі Великобілозерської сільської ради, Гюнівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1, сільському клубі с.Новопетрівка Новопетрівської сільської ради, сільському будинку культури Трудової сільської ради , їдальні СВК Росія, Великобілозерському районному будинку культури. Всі присутні отримали солодощі від сільськогосподарських підприємств ТОВ імені Гагаріна, АФ імені Ватутіна, АФ імені Суворова,ТОВ Преображенське, СВК Росія, АФ Гюнівська, Гюнівської сільської ради, фермерських господарств с.Гюнівка.