Семінар у рамках "Дня об"єднаних територіальних громад"

Дата: 08.11.2017 09:21
Кількість переглядів: 45

08 листопада 2017 р. в приміщенні обланої державної адміністрації відбудеться семінар у рамках "Дня обєднаних територіальних громад". В семінарі будуть розглянуті наступні питання:

1. Про моніторінг освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об"єднаних територіальних громад та проблемні питання.

2. Про децентралізацію управління освітою в умовах нового Закону України "Про освіту".

3. Про утворення ланок цивільного захисту об"єднаних територіальних громад територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

4. Про порядок створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в новостворених об"єднаних територіальних громадах.

5. Про порядок та умови використання субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами на придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлення батьківського піклування, осіб з їх числа в 2017 р., та на будівництво житла для дитячих будинків сімейного типу в 2008 р.
Картинка семінар